3D принтер PrintBox3D One

3D принтер PrintBox3D One
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

Код товару M1950651
 

Опис 3D принтер PrintBox3D One

PrintBox3D One - це перший професійний настільний 3d принтер розроблений і зроблений в Росії. Розробники даної моделі врахували ті недоліки, які спостерігалися в більшості моделей присутніх на ринку. Інженери прийняли рішення не відштовхуватися від існуючих конструкцій, а робити все по-новому. У PrintBox3D One використано 8 нових технічних рішень. Головні з яких торкнулися конструкції і принципу роботи екструдера (головного вузла 3d принтера). Магазин 3DPrinter - офіційний постачальник в Україну. Ціна принтера встановлюється виробником.

  • Алюмінієва рама 8мм - це запорука жорсткості конструкції і як наслідок принтер не деформується і спокійно витримує транспортування.
  • Лінійні направляючі рейкового типу - додаткова жорсткість і точність координат. Це дає точність моделей і стабільність друку. Значно перевершують циліндричні направляючі, які переважно використовують всі інші виробники.
  • Професійні драйвера моторів векторного типу - забезпечують точність позиціонування і друку, стабільний мікрошаг, управління на більш високих швидкостях і потужність. Відсутність прослизання кроків і можливість друкувати на швидкостях до двох разів швидше, ніж у аналогів.
  • Товщина стільниці з алюмінію 4 мм. - Не деформується і швидко розігрівається, за рахунок потужного плоского нагрівача. При експлуатації принтера Ви не ризикуєте пошкодити і зігнути стіл.
  • Екструдер зроблений з металу - корпус і всі механізми зроблені для надійної роботи і забезпечують потужність проштовхування нитки.
  • Механізм протягання нитки - не має аналогів: великі шестерінки з редукцією, пластик штовхають не зубами, а обжимається повністю. Це дає максимальну потужність протягання. За рахунок цього друк стабільна на будь-яких швидкостях і сопла майже ніколи не забиваються. В інших принтерах екструдер і механізм проштовхування нитки є основною проблемою користувача!

Товари з рубрики - 3D Принтери

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Купити 3D принтер, послуга 3D друку, замовити 3D друк Україна, 3Д пластик (ABS, PLA)
(основний офіс)

Україна, Київська, Киев, вул. Васильківська, будинок 1, офіс 3
  • +38 (044) 237-66-XX

Новини компанії

Розробники розширюють поле діяльності і сфери застосування 3Д друку
07 грудня 2016 в 09:10

Якщо ви до цього часу не знайомі з таким явищем, як 3Д друк або 3Д принтер, то як раз прийшов час виправити цю ситуацію. Як відомо, наука не стоїть на місці, і незабаром 3Д принтери стануть для нас такою ж звичною технікою…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create